Yaşam

Ödüllü yazar Tom Hillebrand’ın gerilim romanı: Montekripto

Romanlar birçok farklı dile çevrilerek uluslararası arenada geniş bir okuyucu kitlesine ulaşmış ve gazeteci yazar Tom Hillebrand tarafından yazılan Montekripto Golden Books etiketiyle yayımlanmıştır. Çalışmalarıyla birçok farklı platformda ‘en iyi roman’ ödülüne layık görülen ve ‘Alman Bilim Kurgu Ödülü’nü kazanan Tom Hillebrand, Montekripto’da uluslararası finans ekonomisine dair heyecan verici bir hikayeyi okuyucularıyla paylaşıyor.

Tuhaf kişiliğiyle tanınan Kaliforniyalı girişimci Gregory Hollister, parasının çoğunu Bitcoin’e yatırdı. Paranoyak bir Kaliforniyalı trajik bir kazada ölünce servetini bulmak için müthiş bir av başlar ama adam hazineyi iyi saklamıştır. Peki, olayın üzerine akın eden medyanın Montekripto dediği dijital hazine nerede?

Hollister’ın kız kardeşi, kayıp serveti bulması için özel dedektif Ed Dante’yi tutar. Dante, araştırması sonucunda başkalarının Montekripto’nun peşinde olduğunu fark eder. Hazine’nin birkaç milyar dolar değerinde olduğu söylentileri göz önüne alındığında, bu çok şaşırtıcı görünmüyor; Ancak hazine avlayanlar sıradan hazine avcıları değildir. Ve cevaplanması gereken birçok soru var.

Yabancı istihbarat teşkilatları, FBI ve mafya neden hazineyle bu kadar ilgileniyor? Hollister’ın mirası birkaç milyar dolarlık dijital paradan daha mı fazla?

Sayfa: 448

Birinci sınıf avcılık…

Montecrypto, tüm küresel ekonomiyi uçuruma sürükleyebilecek büyük bir mali skandalın anahtarı mı? Dijital hazine yanlış ellere geçmeden Montecrypto’nun gizemi çözülebilir mi?

Dante, Los Angeles’tan New York ve Frankfurt’a, İsviçre’deki Crypto Valley Zug’a kadar dünya çapında bir av başlatır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu