Yaşam

‘Meksika İkilemi’ 17 Kasım’da sinemalarda

İSTANBUL (İGFA) –Mesut Müddet, Fazlı Polat ve Anlatanadam tarafından podcast olarak başlatılan ve bugüne kadar 77 bölümle 20 milyondan fazla dinlenmeye ulaşan mizah programı Meksika İkilemi, şimdi de sahnelere aktarıldıktan sonra sinema izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. canlı gösteri.

Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerinin eşlik ettiği filmde, iş teklifi alınca farklı motivasyonlarla Kapadokya’ya giden Meksikalı İkilem ekibi, bitmek bilmeyen komik olayların ortasında birbirleriyle olan ilişkilerini sorgularken birçok çıkmaza düşer. Dostlukları aşk, para, kıskançlık ve entrika ile sınanır. Ancak her zaman olduğu gibi olumsuz deneyimlerini mizahın ve neşenin gücüyle aşıyorlar. Meksika İkilemi grubunun kendi içindeki çatışmalar ve sorunlara verdikleri farklı tepkiler, “Ne yapardım?” sorusunun sorulduğu bu macera dolu hikayede izleyiciye sunuluyor. Soruyu sormanızı sağlayacak ve film boyunca sizi güldürecek.

Filmde kendi karakterlerini canlandıran üçlüye Ecem Çalhan, İsmail Aksoy, His Kocabıyık ve Nicholas Paul Facey eşlik ediyor.

Yönetmenliğini Alper Mestçi’nin yaptığı, yapımcılığını Perfect Cinema ve TME Films’in ortak yaptığı film, 17 Kasım 2023’te sinemalarda olacak.

menemen-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu